Loading color scheme

01

Nejnovější technologie

Zakládáme si na pravidelné aktualizaci našich systémů pro bezproblémový chod vašeho webu.

02

Vlastní technické zázemí

Veškeré projekty spravujeme skrz vlastní servery. Jen tak můžeme zaručit správnou funkčnost všech námi vytvořených webových stránek.

03

23 let zkušeností v oboru

V oboru se pohybujeme opravdu dlouho. Ať už za námi přijdete s čímkoliv, pravděpodobně s tím máme zkušenosti a víme co a jak.

04

Od malých po velké

Neděláme rozdíly v tom, jestli jste živnostník, nebo velká korporace. Ke všem přistupujeme stejně a snažíme se o co nejlepší výsledek naší práce.

Responzivní design
Webové stránky s redakčním systémem
Rozšíření webových stránek
Mobilní aplikace
Webové stránky mohou mít mnoho podob a funkcí. V rámci tvorby webů pracujeme s redakčním systémem Joomla a naším CMS systémem pro tvorbu malých stránek a mikrostránek Despito. Tak dokážeme nabídnout profesionální řešení webových stránek velkým společnostem i malým živnostníkům za výhodné ceny. To vše i s osobním přístupem, na kterém si zakládáme.

Jednoduchá práce s fotografiemi

V rámci tvorby webových stránek nabízíme do redakčního systému možnost implementace speciální fotogalerie, která dokáže ušetřit mnoho hodin práce v administraci.

Online dotazníky na webu

Pokud se na vašich webových stránkách pohybují návštěvníci, je potřeba z nich udělat zákazníky. Ale jak na to? Je to celkem jednoduché. Je potřeba na webových stránkách pro návštěvníky připravit místa, kde budou s vámi moci komunikovat nebo poslat nějaký svůj dotaz.

Copywriting a tvorba obsahu

Pro naše klienty zajišťujeme tvorbu textů, fotografií i videí pro jejich webové prezentace. Stává se velice často, že klient nemá žádné podklady pro tvorbu webu, nebo jsou staré či nekvalitní. V tom případě rádi pomůžeme.

Newsletter a e-mailové kampaně

Práce s newsletterem, sběr kontaktních údajů potencionálních zákazníků, tvorba e-mailových kampaní, řešení GDPR a její možnosti a další služby můžeme nabídnout našim klientům nebo je toto naučit.

Platby na webu nejen v eshopu

Nabízíme klientům řešení plateb na internetu, v rámci jejich webových systémů. To vše prostřednictvím jak českých, tak zahraničních internetových platebních bran a internetových peneženek.

Statistiky a SEO optimalizace

Pro všechny naše projekty zajišťujeme službu statistik Google Analytics a zajišťujeme pro naše klienty i SEO optimalizaci obsahu.

Máte zájem s námi spolupracovat?

Mezi naše dlouhodobé klienty patří i firmy, které asi znáte

liberecky-kraj-web7-2
hospodarska-komora-web7
TUL-liberec-web7
mesto-liberec-web7
jablotron-jablonec-web7
haco-web7
1jhs-web7
tvrznik-web7
totexplast-web7
libverdahotels-web7