Potřebujete formuláře pro sběr informací od zákazníků, partnerů či zaměstnanců? Forms7 je ideálním řešením, protože nabízí jak jednoduchou tvorbu formulářů, tak i administraci příchozích dat a jejich třídění, včetně možnosti poznámek a práce v týmu.

Systém Forms7 je vytvořen tak, aby nabízel komplexní řešení komunikace s návštěvníky webových stránek, sběr jimi vyplněných a zaslaných dat formulářů do administrace, možnost jejich přehledného třídění a exportu pro další použití např. pro hromadný e-mailing.

 

Jak to funguje

 1. Formulář si vytvoříte hned, podle sebe a jen takový, jaký opravdu potřebujete, a to jednoduše seskládáním z nabízených formulářových polí dle funkčnosti.
 2. Doplníte popisy, poznámky a formulář zveřejníte buď jako odkaz, protože každý formulář Forms7 má vlastní adresu, nebo jeho kód umístíte do webové stránky Vaši prezentace.forms7 videa
 3. Následně už jen čekáte až návštěvníci vyplní Váš formulář a jakmile ho potvrdí a odešlou, okamžitě přichází do administrace vašeho účtu Forms7.
 4. Systém ihned posílá na váš kontakt e-mail s upozorněním na příchozí formulář do administrace, takže nemusíte naustále sledovat váš účet Forms7.
 5. Ve Vašem účtu administrace pak můžete s vyplněnými formuláři zákazníků pracovat, třídit je, psát k nim podnámky nebo zprávy pro vaše kolegy, kterým jste také vytvořili 
   řístup a jsou tak součástí vašeho týmu. Poznámka: Z administrace nelze komunikovat přímo se zákazníkem, kterého musíte oslovit e-mailem, telefonicky nebo písemně a poznámku o tom si pak můžete zapsat do poznámek v administraci.
 6. Data formulářů můžete následně exportovat do csv formátu a použít např. pro zobrazení v Excelu nebo pro rozeslání hromadné pošty, newsletterů, propozic akce, atp..
 7. A nyní už dost teorie! Vytvořte si účet zdarma a vše si vyzkoušejte.

 

Inspirujte se možnostmi použití

Systém Forms7 je připraven vytvářet jakékoli varianty formulářů z nabízených prvků. Připravili jsme několik vzorových formulářů dle konkrétních užití s tím, že je lze upravit dle vašich požadavků.

 • Rezervace online
 • Registrace zákazníka
 • Přihláška účastníka akce
 • Formulář napište nám
 • Hodnocení zákazníků
 • Objednávka nebo poptávka online
 • Reklamační online formulář
 • Soutěž nebo kvíz

 

Nechte Vaše zákazníky reagovat, poptávat, objednávat, registrovat, rezervovat, ...

"Už žádné ztracené nebo zapomenuté poptávky zákazníků e-mailem. Všechno máme nyní přehledně pod jedním účtem. Když příjde vyplněný formulář, dorazí upozornění e-mailem. No prostě paráda!"

 

Ceník

Forms7 můžete využívat v rámci 3 variant:

 FREE  TEAM  PROFI
 neomezená tvorba formulářů  neomezená tvorba formulářů  neomezená tvorba formulářů
 1 uživatel  neomezený počet uživatelů  neomezený počet uživatelů
 10 posledních záznamů  10 posledních záznamů  neomezený počet záznamů
 -  -  export záznamů
10 MB dat 500 MB dat 10 GB dat

 Cena: ZDARMA

 REGISTRACE

 Cena: 500,- Kč /rok

Platba

Cena: 1.500,- Kč /rok

Platba

 Uvedené ceny jsou CZK a včetně DPH.

 

Další informace

Pro detailní informace se můžete podívat na web projektu Forms7.

 

 liberecky kraj logo  golf liberec logo tul liberec logokjus logo ski jested liberec logo
jablotron logohospodarska komora logo logo odborovy svazweb7 libverda hotels

Buďte Web7 partner

Rádi Vás přivítáme mezi naše partnery, kterým nabízíme možnost výhodné spolupráce na tvorbě webových stránek, eshopů, webových aplikací, optimalizace a marketingu. Pro Vaše zákazníky, partnery a přátele navrhneme, vytvoříme a budeme spravovat weby, eshopy a další služby. To vše včetně kompletní podpory, zajištění návrhů a nabídek a samozřejmě zajímavých provizí dle rozsahu spolupráce.

Neváhejte nás kontaktovat s malým i velkým požadavkem.

REGISTRUJTE SE VÍCE INFORMACÍ


TOP
Zavoláme!