Loading color scheme

01

Uděláme analýzu e-shopu

Jako první je potřeba vždy rozmyslet co a jak prodávat a pokud už eshop máte, je vhodné provést jeho analýzu a pak se pustit do realizace nového eshopu, který bude prodávat.

02

Tvorba e-shopu, který prodává

Na základě provedené analýzy, doporučení a požadavků vytvoříme eshop rychle jak to je potřeba a nastavíme kompletně funkčnost (způsoby dopravy, možnsoti plateb, obchodní podmínky, GDPR, atp.).

03

Produkty do e-shopu

Do připraveného eshopu jednoduše nastavíme produkty, které lze buď importovat ze starého eshopu nebo automaticky načíst od vašeho dodavatele. Zadat produkty ručně můžete i Vy. 

04

Propojení s účetními systémy

U eshopu nabízíme možnost funkčního propojení s účetními / skladovými systémy. Produkty se pak aktualizují v eshopu automaticky a stejně tak mohou objednávky odcházet přímo.

Jednoduchá správa eshopu
Responzivní design
Import produktů do eshopu
Mobilní aplikace
Dnešní e-commerce neobsahuje pouze tvorbu e-shopu, ale nabízí ohromné množství dalších funkcí, rozšíření a služeb. Proto je vždy potřeba vybírat vašeho partnera pro e-commerce internetové obchodování s rozvahou a přemýšlet o tom, co vám dokáže nabídnout a jaké má zkušenosti. E-commerce je běh na dlouhou trať a tak nepřepalte start. My jsme běžec na dlouhé tratě. Vyzkoušejte asi nás.

Automatické filtry produktů eshopu

Námi tvořené eshopy můžeme vybavit celou řadou specializovaných modulů a funkcí. Jedním z nich je možnost automaticky třídit a filtrovat produkty v kategoriích, podle jejich cen, podle vlastnotí a parametrů, podle dostupnosti produktů, atp..

V reklamacích je dobré mít pořádek

Každý obchodník s eshopem ví, že je potřeba mít v reklamacích svých produktů pořádek. Bohužel ne každý zákazník uplatňuje reklamaci dle vámi stanovených pravidel a ve chvíli, kdy ho na to upozorníte, pošle na vás kontrolu ČOI.

Výhodné dopravy pro eshop

V rámci tvorby eshopu můžeme nabídnout i osvědčené způsoby dopravy objednávek eshopu, a to včetně praktických zkušeností s jednotlivými dopravci a jejich systémy. Jelikož  jsme sami prodejci, máme mnoho zkušeností s reálným světem e-commerce, o které se s vámi rádi podělíme.

Odložená platba objednávky eshopu

Systémů pro online platby v eshopech, které vám ihned poskytnou půjčku, je stále více a jejich použití je stále jednodušší. Twisto nebo MALLpay nyní implementujeme do eshopů.

Statistiky a optimalizace eshopu

Pro všechny naše projekty zajišťujeme službu statistiky Google Analytics a zajišťujeme pro naše klienty i SEO optimalizaci obsahu.

Newsletter a e-mailové kampaně eshopu

Práce s newsletterem, sběr kontaktních údajů potencionálních zákazníků, tvorba e-mailových kampaní, řešení GDPR a její možnosti a další služby můžeme nabídnout našim klientům nebo je toto naučit.

Dropshipping pro váš eshop

Stále populárnější forma provozování eshopu, kdy získáváte produkty od vámi zvoleného partnerského eshopu a přijaté objednávky váš eshop přeposílá k vyřízení přímo partnerovi.

Platby na internetu v eshopu

Nabízíme klientům řešení plateb na internetu v rámci jejich eshopů. To vše prostřednictvím jak českých, tak zahraničních internetových platebních bran a internetových peneženek.

Úspěšný pomocník eshopu při prodeji

Poskytujeme podporu obchodování prostřednictvím sociálních sítí, kde především Facebook a Instagram jsou těmi nejúspěšnějšími. A že lze nabízet vaše produkty na Facebooku téměř zadarmo, o tom vás rádi přesvědčíme.

Affiliate portál z eshopu

Máte webové stránky, o které je zájem a měli byste zájem nabídnout partnerům možnost nabídky jejich produktů formou eshopu, kde ale neřešíte prodej, ale jen odkaz do eshopu partnera se speciálním affiliate kodem, podle kterého můžete dostávat provize za doporučení?

Chci eshop, ale jen pro nabídku

Prestashop systém můžeme nastavit buď jako plnohodnotný eshop nebo pokud nechcete prodávat, ale produkty nabízet chcete, můžeme Prestashop spustit a nastavit ve formě online katalogu.

Máte zájem s námi spolupracovat?

Mezi naše dlouhodobé klienty patří i firmy, které asi znáte

liberecky-kraj-web7-2
hospodarska-komora-web7
TUL-liberec-web7
mesto-liberec-web7
jablotron-jablonec-web7
haco-web7
1jhs-web7
tvrznik-web7
totexplast-web7
libverdahotels-web7