Loading color scheme

01

Uděláme analýzu e-shopu

Jako první je potřeba vždy rozmyslet co a jak prodávat a pokud už eshop máte, je vhodné provést jeho analýzu a pak se pustit do realizace nového eshopu, který bude prodávat.

02

Tvorba e-shopu, který prodává

Na základě provedené analýzy, doporučení a požadavků vytvoříme eshop rychle jak to je potřeba a nastavíme kompletně funkčnost (způsoby dopravy, možnsoti plateb, obchodní podmínky, GDPR, atp.).

03

Produkty do e-shopu

Do připraveného eshopu jednoduše nastavíme produkty, které lze buď importovat ze starého eshopu nebo automaticky načíst od vašeho dodavatele. Zadat produkty ručně můžete i Vy. 

04

Propojení s účetními systémy

U eshopu nabízíme možnost funkčního propojení s účetními / skladovými systémy. Produkty se pak aktualizují v eshopu automaticky a stejně tak mohou objednávky odcházet přímo.

Jednoduchá správa eshopu
Responzivní design
Import produktů do eshopu
Mobilní aplikace

Dnešní online obchodování nezahrnuje pouze eshopy, ale celou škálu možností, jak prodávat na internetu. Tvorba eshopu na míru je pouze jedna z možností, kterou vám nabízíme. Mezi další patří např. systémy na prodej vstupenek, rezervační systémy, objednávkové systémy na rozvoz jídla, atd. Veškerá naše řešení nabízí nekonečné množství dalších funkcí, rozšíření a navazujících služeb.

Tvorba eshopu na míru

Navrhujeme a tvoříme moderní eshopy tak, aby vždy splňovaly svoje základní zadání, tedy úspěšně prodávaly vaše produkty a služby!

Import produktů od dodavatele

Pro hromadnou správu dat od dodavatelů jsme vytvořili systém MAX7, který kromě převodu a tvorby feedů dokáže i mnoho dalšího.

Napojení na účetní systémy

Váš eshop dokážeme napojit na účetní systémy (mj. Pohoda, Duel, Money). Díky automatizaci můžete ušetřit spousty peněz na nákladech.

Máte zájem s námi spolupracovat?

liberecky-kraj-web7-2
hospodarska-komora-web7
TUL-liberec-web7
mesto-liberec-web7
jablotron-jablonec-web7
haco-web7
1jhs-web7
tvrznik-web7
totexplast-web7
libverdahotels-web7

analyza webu zdarma

Využíjte naši aktuální nabídku na

Analýzu vašeho webu zdarma

Analyzovat můj web