E-mailové kampaně, pravidelné newslettery či jiné formy emailové komunikace jsou stále jednou z nejefektivnějších marketingových nástrojů pro efektivní oslovení stávajících zákazníků i vyhledání nových.

Našim klientům nabízíme v tomto směru mnoho možností spolupráce. Od poskytnutí rozšiřující aplikace do webové prezentace, která umožní klientům rozesílat pravidelné newslettery či velké reklamní kampaně přímo z prostředí administrace webové prezentace přes webovou aplikaci, kterou můžeme nabídnout i klientům, kteří od nás webovou prezentaci doposud nemají až po fullservice, kde s klientem naplánujeme celý program a harmonogram emailové komunikace a celou emailovou kampaň pro klienta zrealizujeme.

Rozšíření k webovým stránkám pro emailing

 

 liberecky kraj logo  golf liberec logo tul liberec logokjus logo ski jested liberec logo
jablotron logohospodarska komora logo logo odborovy svazweb7 libverda hotels

Buďte Web7 partner

Rádi Vás přivítáme mezi naše partnery, kterým nabízíme možnost výhodné spolupráce na tvorbě webových stránek, eshopů, webových aplikací, optimalizace a marketingu. Pro Vaše zákazníky, partnery a přátele navrhneme, vytvoříme a budeme spravovat weby, eshopy a další služby. To vše včetně kompletní podpory, zajištění návrhů a nabídek a samozřejmě zajímavých provizí dle rozsahu spolupráce.

Neváhejte nás kontaktovat s malým i velkým požadavkem.

REGISTRUJTE SE VÍCE INFORMACÍ


TOP
Zavoláme!