Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Správa cen a plateb

Cenové nabídky a online platby

Vik Booking byl vyvinut za účelem podpory všech druhý cenových modelů s dodržováním standardů OpenTravel Alliance. Ať už používáte sazby za noc pobytu (LOS), sazby podle obsazenosti nebo sazby za den, s Vik Booking budete moci nastavit jakékoli možné cenové pravidlo.

Různé cenové modely

Ceny za den

Toto je nejběžnější cenový model. Každý den v roce může mít svou vlastní cenu. Můžete například mít různé sazby ve všední dny než o víkendu. Nebo ve dnech hlavní sezóny jiné než mimo sezónu.

Podle délky pobytu

Tento cenový model často využívají byty, vily a penziony. Ceny lze definovat v závislosti na počtu nocí pobytu. Například 1 noc 500,- Kč, 2 noci 800,- Kč atd.

Cena podle obsazenosti

Ti, kteří používají různé sazby v závislosti na počtu dospělých, považují tuto funkci za zásadní. Upravte cenu pokoje v závislosti na počtu dospělých, kteří se v něm ubytovávají. Ubytovací zařízení, které by například chtělo poskytnout dvoulůžkový pokoj pouze jednomu dospělému, může definovat poplatek nebo slevu pro tento případ.

Cena za dítě

Systém umožňuje volitelně definovat ceny s absolutní nebo procentní hodnotou, takže je například také možné nechat dítě zaplatit 50 % ceny do věku 12 let a poté ho již považovat za dospělého se 100% cenou.

Rezervační systém

Sezónní ceny a akce

Vik Booking vám umožní změnit výchozí sazby pro některá roční období, svátky, víkendy a další. Speciální ceny můžete buď nastavit v absolutních hodnotách, nebo v procentuálním vyjádření slevy.

Rezervační systém

Poplatky nebo daně

V rezervačním systému můžete definovat konkrétní povinné poplatky nebo daně, například poplatky za úklid nebo turistické poplatky, které se platí při rezervaci.

Rezervační systém

Online platební brána

Vik Booking přichází s několika předinstalovanými platebními možnostmi, jako je Stripe, PayPal, offline kreditní karta, hotovost při příjezdu. Do systému ale můžeme integrovat i vámi preferovanou platební bránu.

MÁTE ZÁJEM O REZERVAČNÍ SYSTÉM? NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!