Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Správa cen a plateb

Cenové nabídky a online platby

Vik Booking byl vyvinut za účelem podpory všech druhý cenových modelů s dodržováním standardů OpenTravel Alliance. Ať už používáte sazby za noc pobytu (LOS), sazby podle obsazenosti nebo sazby za den, s Vik Booking budete moci nastavit jakékoli možné cenové pravidlo.

Různé cenové modely

Ceny za den

Toto je nejběžnější cenový model. Každý den v roce může mít svou vlastní cenu. Můžete například mít různé sazby ve všední dny než o víkendu. Nebo ve dnech hlavní sezóny jiné než mimo sezónu.

Podle délky pobytu

Tento cenový model často využívají byty, vily a penziony. Ceny lze definovat v závislosti na počtu nocí pobytu. Například 1 noc 500,- Kč, 2 noci 800,- Kč atd.

Cena podle obsazenosti

Ti, kteří používají různé sazby v závislosti na počtu dospělých, považují tuto funkci za zásadní. Upravte cenu pokoje v závislosti na počtu dospělých, kteří se v něm ubytovávají. Ubytovací zařízení, které by například chtělo poskytnout dvoulůžkový pokoj pouze jednomu dospělému, může definovat poplatek nebo slevu pro tento případ.

Cena za dítě

Systém umožňuje volitelně definovat ceny s absolutní nebo procentní hodnotou, takže je například také možné nechat dítě zaplatit 50 % ceny do věku 12 let a poté ho již považovat za dospělého se 100% cenou.

Rezervační systém

Sezónní ceny a akce

Vik Booking vám umožní změnit výchozí sazby pro některá roční období, svátky, víkendy a další. Speciální ceny můžete buď nastavit v absolutních hodnotách, nebo v procentuálním vyjádření slevy.

Rezervační systém

Poplatky nebo daně

V rezervačním systému můžete definovat konkrétní povinné poplatky nebo daně, například poplatky za úklid nebo turistické poplatky, které se platí při rezervaci.

Rezervační systém

Online platební brána

Vik Booking přichází s několika předinstalovanými platebními možnostmi, jako je Stripe, PayPal, offline kreditní karta, hotovost při příjezdu. Do systému ale můžeme integrovat i vámi preferovanou platební bránu.

MÁTE ZÁJEM O REZERVAČNÍ SYSTÉM? NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!