Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

WebMobilní aplikace

Golf Club Liberec, webové stránky, akce, restaurace

O projektu

Webová prezentace Golf Club Liberec představuje krásné prostředí golfového resortu v Liberci - Machníně a všechny jeho zajímavé služby a možnosti. V rámci webových stránek GC Liberec si můžete prohlédnout videa i fotografie. Součástí webu Golf Club Liberec jsou i systémové prvky pro komunikaci s návštěvníky nebo systém pro rezervaci hracích časů pro hráče. Součástí Golf Club Liberec je i restaurace, která je představena včetně aktuální nabídky jídel menu.

Mobilní aplikace Golf Club Liberec nabízí bezplatné stažení a instalace pro operační systémy mobilů iOS (iPhone) i mobilů s Androidem.

O klientovi

Golf Club Liberec byl založen v roce 1999 na pozemcích již dva roky fungujícího driving range v Machníně na okraji Liberce. Na jaře 1999 byl zpracován projekt na 9-ti jamkové golfové hřiště, 3 jamkovou akademii, putting a chipping greeny, kryté odpaliště a klubový dům. V letech 2000 - 2006 byl v provozu kompletně celý areál včetně stylového zázemí pro golfovou veřejnost. Od sezóny 2007 je v provozu celý 18-ti jamkový areál včetně přilehlých tréninkových ploch. Pro veškerou golfovou veřejnost se pravidelně připravují kvalitní turnaje, handicapové dny a mnoho dalších společenských akci, které k tomuto krásnému sportu neodmyslitelně patří.