Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

WebWebová aplikace

Talich atelier

Talich atelier nabízí svatební a společenské šaty. Proto v rámci webové prezentace nabízí jak informace o nabídce svatebních šatů, tak společenských šatů, a to formou online katalogu, kde lze jednoduše zadat poptávku. 

Dotaz k projektu *
E-mail *
Váš dotaz
Talich atelier svatební a společenské šaty

O projektu

U webové stránky Talich atelier jsme museli řešit hned několik požadavků. Základní požadavek je atraktivní webová prezentace, která osloví zájemce. Dalším požadavkem je online nabídka půjčovny svatebních a společenských šatů, která nebude složitá na správu. Proto je v rámci webu online katalog půjčovny s nabídkou svatebních a společenských šatů a u každých šatů je online formulář pro rezervaci. Zájemce vyplní základní data a termín požadovaného zapůjčení a celá rezenvace příjde i na e-mail pracovníků Talich atelieru k vyřízení. Jelikož má CMS redakční systém speciální editor obsahu, jsou úpravy textů, obrázků a nabídky katalogu (šaty) velice jednoduché. Nezapomněli jsme ani na responzivní funkce, které zajistí přehledné zobrazení webové prezentace na mobilu, který k prohlížení webových stránek používá více jak 50% návštěvníků.

Chtěli byste s námi také spolupracovat?
Neváhejte nás kontaktovat!

O klientovi

Talich atelier se řídí motem ... každá žena by se měla při zkoušce šatů cítit svátečně a jedinečně. Jde o rituál, při kterém si zákaznice dopřává něco výjimečného. Proto u Talich atelier můžete očekávat osobní přístup, mimořádné úsilí při plnění Vašich individuálních přání a odborné poradenství.