Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

WebWebová aplikace

Talich atelier

Talich atelier nabízí svatební a společenské šaty. Proto v rámci webové prezentace nabízí jak informace o nabídce svatebních šatů, tak společenských šatů, a to formou online katalogu, kde lze jednoduše zadat poptávku. 

Dotaz k projektu *
E-mail *
Váš dotaz
Talich atelier svatební a společenské šaty

O projektu

U webové stránky Talich atelier jsme museli řešit hned několik požadavků. Základní požadavek je atraktivní webová prezentace, která osloví zájemce. Dalším požadavkem je online nabídka půjčovny svatebních a společenských šatů, která nebude složitá na správu. Proto je v rámci webu online katalog půjčovny s nabídkou svatebních a společenských šatů a u každých šatů je online formulář pro rezervaci. Zájemce vyplní základní data a termín požadovaného zapůjčení a celá rezenvace příjde i na e-mail pracovníků Talich atelieru k vyřízení. Jelikož má CMS redakční systém speciální editor obsahu, jsou úpravy textů, obrázků a nabídky katalogu (šaty) velice jednoduché. Nezapomněli jsme ani na responzivní funkce, které zajistí přehledné zobrazení webové prezentace na mobilu, který k prohlížení webových stránek používá více jak 50% návštěvníků.

Chtěli byste s námi také spolupracovat?
Neváhejte nás kontaktovat!

O klientovi

Talich atelier se řídí motem ... každá žena by se měla při zkoušce šatů cítit svátečně a jedinečně. Jde o rituál, při kterém si zákaznice dopřává něco výjimečného. Proto u Talich atelier můžete očekávat osobní přístup, mimořádné úsilí při plnění Vašich individuálních přání a odborné poradenství.