Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

WebWebová aplikace

Nadace Ivana Dejmala

Dotaz k projektu *
E-mail *
Váš dotaz

O projektu

Vytvořili jsme webové stránky pro Nadaci Ivana Dejmala, která je významnou celostátně působící nadací v oblasti životního prostředí. Webové stránky obsahují i obchodní část prodeje prezentačních předmětů a část pro dary jednotlivých projektů nadace.

Chtěli byste s námi také spolupracovat?
Neváhejte nás kontaktovat!

O klientovi

Nadace Ivana Dejmala pro ochranu přírody funguje již od roku 1993 (do roku 2017 pod názvem Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor) a je významnou celostátně působící nadací v oblasti životního prostředí. Chráníme a obnovujeme přírodní prostředí a motivujeme k tomu i širokou veřejnost. Poskytujeme nezávislou finanční pomoc organizacím i jednotlivcům, jejichž činnost je ve shodě s posláním nadace. Podporujeme projekty na ochranu a obnovu hodnot přírodního a krajinného prostředí. Svou pozornost v současné době zaměřujeme na nápravu vodního režimu v krajině, obnovu stabilních lesních ekosystémů a ochranu cenných přírodních lokalit. Pravidelně procházíme obsáhlým hodnocením a jsme držiteli certifikátu Známka kvality, která je udělována Fórem dárců ověřeným nadacím.