Loading color scheme

Programování na míru

V případě, že chcete standardní webové stránky nebo klasický eshop, tak vám takové služby asi může nabídnout lépe či hůže hodně webových agentur. My ale dokážeme mnohem více.

Tvoříme a upravujeme jak webové stránky s redakčním systémem a různými moduly pro rozšíření funkčností podle potřeb klienta.

Stejně tak pracujeme při tvorbě a nastavení internetových eshopů, kde dokážeme zajistit téměř jakoukoli úpravu, a to včetně nastavení datových toků produktů, objednávek a zákazníků do eshopu a z něj. Dokážeme nastavit a propojit eshop s jakýmkoli účetním nebo skladovým systémem a nastavit funkčnost dle požadavků klienta.

Těmito úpravami lze dosáhnout maximální automatizace provozu a ušetřit hned několik pracovníků, které lze přesunout na jinou práci. Automatizace ušetří práci, čas i chyby, které lidský faktor dělá.

Pokud tedy přemýšlíte o tom jak ušetřit pracovníky, jak vyřadit z komunikace chyby, jak zautomatizovat objednávky s komunikací skladu a účatního systému, prostě nás jen oslovte a následně probereme vaše požadavky.

analyza webu zdarma

Využíjte naši aktuální nabídku na

Analýzu vašeho webu zdarma

Analyzovat můj web