Loading color scheme

Programování na míru

V případě, že chcete standardní webové stránky nebo klasický eshop, tak vám takové služby asi může nabídnout lépe či hůže hodně webových agentur. My ale dokážeme mnohem více.

Tvoříme a upravujeme jak webové stránky s redakčním systémem a různými moduly pro rozšíření funkčností podle potřeb klienta.

Stejně tak pracujeme při tvorbě a nastavení internetových eshopů, kde dokážeme zajistit téměř jakoukoli úpravu, a to včetně nastavení datových toků produktů, objednávek a zákazníků do eshopu a z něj. Dokážeme nastavit a propojit eshop s jakýmkoli účetním nebo skladovým systémem a nastavit funkčnost dle požadavků klienta.

Těmito úpravami lze dosáhnout maximální automatizace provozu a ušetřit hned několik pracovníků, které lze přesunout na jinou práci. Automatizace ušetří práci, čas i chyby, které lidský faktor dělá.

Pokud tedy přemýšlíte o tom jak ušetřit pracovníky, jak vyřadit z komunikace chyby, jak zautomatizovat objednávky s komunikací skladu a účatního systému, prostě nás jen oslovte a následně probereme vaše požadavky.

analyza webu zdarma

Využíjte naši aktuální nabídku na

Analýzu vašeho webu zdarma

Analyzovat můj web

analyza webu zdarma

Využíjte naši aktuální nabídku na

Kontrolu vašeho webu zdarma

Analyzovat můj web