PPC (neboli Pay per Click = Plať za proklik) je stále leaderem v marketingových kampaních vedených na internetu ať už kvůli své stále velké efektivitě s nízkými náklady a precizním cílením. 

Pokud má mít takováto kampaň nějaké hmatatelné výsledky je nutné se jí stále věnovat a vyhodnocovat chování zákazníků v návaznosti na jednotlivé typy použité reklamy. Našim klientům proto nabízíme návrh, realizaci a dohled PPC kampaně u Google a Seznam.cz včetně efektivního propojení jejich dalších reklamních kanálů a speciálních nabídek.

PPC se netýká jen Google a Seznam.cz, ale můžeme pro Vás zpracovat reklamní kampaně PPC i na Facebooku, Heuréka, Zboží apod.

 

 liberecky kraj logo  golf liberec logo tul liberec logokjus logo ski jested liberec logo
jablotron logohospodarska komora logo logo odborovy svazweb7 libverda hotels

Buďte Web7 partner

Rádi Vás přivítáme mezi naše partnery, kterým nabízíme možnost výhodné spolupráce na tvorbě webových stránek, eshopů, webových aplikací, optimalizace a marketingu. Pro Vaše zákazníky, partnery a přátele navrhneme, vytvoříme a budeme spravovat weby, eshopy a další služby. To vše včetně kompletní podpory, zajištění návrhů a nabídek a samozřejmě zajímavých provizí dle rozsahu spolupráce.

Neváhejte nás kontaktovat s malým i velkým požadavkem.

REGISTRUJTE SE VÍCE INFORMACÍ


TOP
Zavoláme!