Loading color scheme

Václav Sádecký

klient

Web7master pro nás vytvořila nové webové stránky. Velká spokojenost s jednáním a celkovým průběhem realizace. Mohu jen doporučit!

Lukas Mika

klient

Děkujeme Web7master s.r.o. za perfektně zpracované nové firemní webové stránky. Grafický styl webu se nám líbí,v moderním hávu přehledný a se všemi informacemi pro naše potencionální zákazníky.

Jakub Karásek

klient

Příkladně zpracované moderní a funkční webové stránky školy. S firmou máme dlouhou dobu pozitivní zkušenosti.

Jiri Zeliesko

klient
Se společností Web7master mám výborné zkušenosti. Mohu je plně doporučit.

Martin Jirsa

klient
Web7.cz - oslovil jsem tuto společnost aby mi pomohli vytvořit webové stránky, které bych mohl jednoduše ovládat a chtěl jsem, aby byl web moderní a přehledný jak pro počítače, tak i pro mobilní telefony. Tuto mojí představu mi společnost Web7.cz splnila na 100%. Jsem maximálně spokojený. Veškeré moje další požadavky vyřizují rychle a ochotně a vymýšlí další možnosti na zlepšení webových stránek. Mohu všem vřele doporučit.

Ondřej Švec

klient
Společnost Web7master jsem oslovil s žádostí o tvorbu nových webových stránek pro naši organizaci. Z řady kandidátů jsme ji nakonec vybrali jako nejvhodnější. Nabídli nám rychlé a profesionální řešení a maximální ochotu při spolupráci, často i nad rámec smlouvy. Nyní jsou naše stránky hotově, ohlasy na ně jsou velice kladné, výrazně se zvýšila návštěvnost, lidé na nich najdou vše, co potřebují. S panem Holým jsme stále v kontaktu, když je něco potřeba změnit nebo doplnit. Přestože je firma z Liberce, byl ochoten dorazit i do Prahy, kde jsme spolu mohli probrat vše potřebné a na místě mi rovnou na svém laptopu ukázal, jak budou změny vypadat. Studio Web7.cz mohu vřele doporučit.

Michaela Fléglová

klientka
Dlouhodobě spolupracuji s touto firmou, jsou to profíci ve svém oboru, mohu doporučit.

Milan Bumba

klient
S firmou Web7master s.r.o. spolupracuji již více jak deset let a jsem nadmíru spokojený. Spravují mi několik webů a kdykoli se objeví nějaké novinky, velice rychle mi je aplikují a tím jsou moje weby stále in.

Tomas Rajtr

klient
S touto společností spolupracujeme již poměrně dlouho - a to jak při vývoji, správě a provozu webu, tak mail hostingu. Všechny naše podněty jsou řešeny tak jak bych si představoval za výrazem "podpora".

Barbora Ledlová

klientka
Služby společnosti Design Point Liberec a spolupráci s panem Holým mohu jen doporučit – jednání vždy vstřícné a zároveň profesionální, přístup flexibilní, webové stránky vytvořené podle našich představ a hlavně velká trpělivost při řešení zapeklitostí administrace webu:)

Máte zájem s námi spolupracovat?

liberecky-kraj-web7-2
hospodarska-komora-web7
TUL-liberec-web7
mesto-liberec-web7
jablotron-jablonec-web7
haco-web7
1jhs-web7
tvrznik-web7
totexplast-web7
libverdahotels-web7

analyza webu zdarma

Využíjte naši aktuální nabídku na

Analýzu vašeho webu zdarma

Analyzovat můj web

analyza webu zdarma

Využíjte naši aktuální nabídku na

Kontrolu vašeho webu zdarma

Analyzovat můj web