fbpx

Loading color scheme

Václav Sádecký

klient

Web7master pro nás vytvořila nové webové stránky. Velká spokojenost s jednáním a celkovým průběhem realizace. Mohu jen doporučit!

Lukas Mika

klient

Děkujeme Web7master s.r.o. za perfektně zpracované nové firemní webové stránky. Grafický styl webu se nám líbí,v moderním hávu přehledný a se všemi informacemi pro naše potencionální zákazníky.

Jakub Karásek

klient

Příkladně zpracované moderní a funkční webové stránky školy. S firmou máme dlouhou dobu pozitivní zkušenosti.

Jiri Zeliesko

klient
Se společností Web7master mám výborné zkušenosti. Mohu je plně doporučit.

Martin Jirsa

klient
Web7.cz - oslovil jsem tuto společnost aby mi pomohli vytvořit webové stránky, které bych mohl jednoduše ovládat a chtěl jsem, aby byl web moderní a přehledný jak pro počítače, tak i pro mobilní telefony. Tuto mojí představu mi společnost Web7.cz splnila na 100%. Jsem maximálně spokojený. Veškeré moje další požadavky vyřizují rychle a ochotně a vymýšlí další možnosti na zlepšení webových stránek. Mohu všem vřele doporučit.

Ondřej Švec

klient
Společnost Web7master jsem oslovil s žádostí o tvorbu nových webových stránek pro naši organizaci. Z řady kandidátů jsme ji nakonec vybrali jako nejvhodnější. Nabídli nám rychlé a profesionální řešení a maximální ochotu při spolupráci, často i nad rámec smlouvy. Nyní jsou naše stránky hotově, ohlasy na ně jsou velice kladné, výrazně se zvýšila návštěvnost, lidé na nich najdou vše, co potřebují. S panem Holým jsme stále v kontaktu, když je něco potřeba změnit nebo doplnit. Přestože je firma z Liberce, byl ochoten dorazit i do Prahy, kde jsme spolu mohli probrat vše potřebné a na místě mi rovnou na svém laptopu ukázal, jak budou změny vypadat. Studio Web7.cz mohu vřele doporučit.

Michaela Fléglová

klientka
Dlouhodobě spolupracuji s touto firmou, jsou to profíci ve svém oboru, mohu doporučit.

Milan Bumba

klient
S firmou Web7master s.r.o. spolupracuji již více jak deset let a jsem nadmíru spokojený. Spravují mi několik webů a kdykoli se objeví nějaké novinky, velice rychle mi je aplikují a tím jsou moje weby stále in.

Tomas Rajtr

klient
S touto společností spolupracujeme již poměrně dlouho - a to jak při vývoji, správě a provozu webu, tak mail hostingu. Všechny naše podněty jsou řešeny tak jak bych si představoval za výrazem "podpora".

Barbora Ledlová

klientka
Služby společnosti Design Point Liberec a spolupráci s panem Holým mohu jen doporučit – jednání vždy vstřícné a zároveň profesionální, přístup flexibilní, webové stránky vytvořené podle našich představ a hlavně velká trpělivost při řešení zapeklitostí administrace webu:)

Máte zájem s námi spolupracovat?

liberecky-kraj-web7-2
hospodarska-komora-web7
TUL-liberec-web7
mesto-liberec-web7
jablotron-jablonec-web7
haco-web7
1jhs-web7
tvrznik-web7
totexplast-web7
libverdahotels-web7

analyza webu zdarma

Využíjte naši aktuální nabídku na

Analýzu vašeho webu zdarma

Analyzovat můj web