fbpx

Loading color scheme

Profi Automyčka - webové stránky pro autokosmetické centrum

Typ projektu

Tvorba webových stránek

Použité technologie

Joomla | Bootstrap | HTML5

Oblast působení

Liberecký kraj

Web

www.profiautomycka.cz

O klientovi

Profiautomyčka Liberec je nejmodernější autokosmetické centrum v regionu Liberec – Jablonec – Turnov. Mezi jejich služby patří ruční mytí aut, ochrana laku keramikou, čištění disků kol a mnoho dalšího.

O projektu

Klient za námi přišel s požadavkem změny designu webových stránek. Zvolili jsme spolu netradiční layout v kterém dokážeme na fotografiích představit, jakým způsobem to v jejich automyčce probíhá.

Web je rozdělený primárně do čtyř sekcí - informace o interiérech, informace o exteriérech, ceník a blog. Blog na webové stránky jsme přidali pro rozšíření jeho obsahu a tím pádem pro lepší výsledky ve vyhledávačích Google a Seznam. Pro jednoduchou práci s fotografiemi jsme přidali naši fotogalerii pro redakční systém Joomla.

Pro zvýšení konverzí z webových stránek jsme vytvořili rezervační formulář pro zákazníky, kteří tak mají další možnost, jak si zajistit návštěvu, mimo obyčejný email a telefon.

Máte zájem s námi také spolupracovat?

Pokud vás tento projekt zaujal a rádi byste s námi navázali spolupráci ať už při tvorbě webových stránek, eshopů na míru, nebo mobilních a webových aplikací, můžete nás kontaktovat, nebo vyplňte poptávkový formulář níže.

analyza webu zdarma

Využíjte naši aktuální nabídku na

Analýzu vašeho webu zdarma

Analyzovat můj web