Navrhujeme a tvoříme webové stránky (tvorba webu) a webprezentace, internetové eshopy a online katalogy, webové aplikace a online systémy. Vždy podle potřeb klienta tak, aby správa webové prezentce byla co nejvíce automatizována. Jedině taková řešení zajistí, že nevznikne následně problém s lidským prvkem. Je tak jasné, že bude vše pracovat ihned, bez odmlouvání a bez potřeby pauz a odpočinku. Každý náš klient má možnost výběru variant řešení podle toho, jestli se chce o svůj webový systém starat sám nebo nechá tuto práci na nás.

Pro naše klienty vymýšlíme a navrhujeme řešení přesně pro jejich požadavky a zadání. Protože vždy známe potřeby našich klientů, dokážeme navrhnout nejefektivější řešení. Mnoho dnes požadovaných funkčností webových stránek, rezervačních a komunikačních systémů, eshopů, atp. je již vymyšleno a naší snahou je taková řešení pro naše klienty najít a upravit pro použití.

Bezpečnost je dnes na prvním místě a proto zajišťujeme klientům bezpečnost jejich internetových obchodů, webových stránek i internetových systémů. Pracujeme s šifrovaným heslováním přístupů uživatelů i bezpečnostními certifikáty pro webové systémy, které nedovolí neoprávněné užití. Bezpečnost zajišťujeme i speciálními systémy, které jsou navrženy přímo pro konkrétní užití nebo konkrétní systém.

V případě, že klient požaduje systém nebo funkčnost, kterou v naší široké nabídce doplňků prozatím nemáme, řešíme pro něj systém na míru. Taková řešení jsou sice náročnější na čas i finance, ale pracují přesně tak, jak klient potřebuje.

Stále důležitější v obchodě i službách je komunikace se zákazníky. Proto nabízíme celou řadu systémů, aplikací a doplňků, které umožní komunikovat.

Tvoříme video prezentace, video reklamy, video návody a fotíme firmy, prostory a produkty. Vše co je potřeba pro efektivní webovou prezentaci s tím, že nemusíte řešit vlastnická práva. Tématické fotografie samozřejmě dokážeme zajistit i z partnerských fotobank za výhodné ceny.

Pro naše klienty zajišťujeme komplexní služby, a tak k tvorbě webových stránek, internetových obchodů nebo webových aplikací, zajišťujeme i technickou správu, zálohování dat, webhostingové služby, e-mailové služby, správu domén i certifikátů, technickou pomoc, konzultace a mnoho dalšího. Správu bereme opravdu komplexně.

Webové domény, to je svět sám o sobě. Vyznat se v něm a jeho měnících se pravidlech není rozhodně jednoduché, a proto tyto starosti nechává většina našich klientů na nás. Staráme se o domény, kontrolujeme jejich expirace, nastavujeme parametry a mnoho dalších služeb. Samozřejmostí je i vymýšlení a registrace nových národních i nadnárodních domén. 

Pro maximální využití webové prezentace nebo eshopu ve spojení s internetovými vyhledávači, je nutné provádět průběžně optimalizaci nastavení a obsahu. Pravidelná optimalizace dokáže posunout vaši nabídku ve výsledcích vyhledávání na zajímavé pozice, které Vám přinesou nové zákazníky a zakázky.

Nejen pěkný vzhled, ale i správný obsah zajistí, že bude webová stránka úspěšná. Obsah musí být pro návštěvníky srozumitelný a přínosný, ale to není vše. Pro optimalizaci je potřeba mít jednostlivé texty navíc upraveny dle pravidel a požadavků vyhledávačů. Takové texty pro naše klienty vymýšlíme a realizujeme.

Každý klient, každá webová prezentace, každý eshop, potřebuje reklamu. Klientům vymýšlíme reklamu dle jejich požadavků a možností. Naší snahou je navrhnout a realizovat reklamní kampaně na internetu tak, aby byly efektivní, přinášeli zákazníky, ale přitom nevyžadovali přehnaně velké množství financí.

Jsme autorizovaným partnerem DATA RECOVERY - jedničky v oblasti profesionální obnovy dat. Obraťte se na nás, když máte  problémy s pevným diskem nebo paměťovou kartou. Vaše problematická média prověříme a provedeme předběžnou kontrolu a návrh řešení s kalkulací. Vybrat si můžete i z variant rychlosti řešení, kdy je možné pracovat na obnově vašich dat ihned a nonstop do vyřešení.

Všem zájemcům nabízíme výhodnou spolupráci v rámci nabídky naší tvorby a služeb. Pro Web7 partnery zajišťujeme nejen tvorbu webových stránek, internetových eshopů a webových aplikací na míru, ale i komplexní služby s tím spojené. Můžete tak oslovit svoje zákazníky, klienty a přátele s nabídkou, kterou pro Vás speciálně připravíme a kterou pak prezentujete pod svým jménem nebo nás můžete jen doporučit.

 joomla 2 logo web7 2

Web7 tvorba webových stránek s administrací CMS Joomla!

prestashop 2 logo web7 2 

Web7 tvorba moderních eshopů Prestashop

aplikace 2 logo web7 2

Web7 tvorba aplikací pro mobilní telefony a tablety iOS a Android

facebook 2 logo web7 

Web7 tvorba, správa, kampaně facebook a sociálních sítí

 

youtube 2 logo web7

Web7 tvorba atraktivních videoprezentací

 

 liberecky kraj logo tul liberec logokjus logo ski jested liberec logogolf liberec logologo porsche club 2017
jablotron logohospodarska komora logo logo osppap 2017 bhaco 2

aprofi logo sdrevostavbyloga krav maga systemlogo n a newliplastec logo bweb7 libverda hotels

Buďte Web7 partner

Rádi Vás přivítáme mezi naše partnery, kterým nabízíme možnost výhodné spolupráce na tvorbě webových stránek, eshopů, webových aplikací, optimalizace a marketingu. Pro Vaše zákazníky, partnery a přátele navrhneme, vytvoříme a budeme spravovat weby, eshopy a další služby. To vše včetně kompletní podpory, zajištění návrhů a nabídek a samozřejmě zajímavých provizí dle rozsahu spolupráce.

Neváhejte nás kontaktovat s malým i velkým požadavkem.

REGISTRUJTE SE VÍCE INFORMACÍ


TOP

hlava poptavka

POTŘEBUJETE
NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY NEBO MODERNÍ ESHOP.

VYTVOŘÍME VÁM HNED NEZÁVAZNOU NABÍDKU.

poptavka formular

 

POPTÁVKA