Tvorba moderních eshopů

Array 25Navrhujeme a tvoříme moderní eshopy tak, aby splňovaly svoje základní zadání ... prodávaly!
Vše co dokáže podpořit a splnit základní zadání efektivního eshopu, tedy prodávat, představujeme a nabízíme našim klientům.
Nechte si od nás nezávazně nabídnout funkční řešení eshopu. Stačí vyplnit v poptávkovém formuláři jen informace, které víte nebo které nám chcete poskytnout a obratem Vám pošleme nabídku na Vámi uvedený e-mail.

Tvorba atraktivních webových stránek

76280 originalWebové stránky navrhujeme a tvoříme na základě současných požadavků a funkčních standardů. Webové stránky tvoříme dle potřeb a požadavků klientů tak, abychom pomocí nich přivedli nové zákazníky a zajímavé zakázky. Webová prezentace je dnes základní prezentační prvek, bez kterého se žádná firma neobejde. Webovky nemusí být nutně ohromné, ale obráceně nemusí být jednostránkové. Vždy je potřeba web navrhnout dle potřeby a rozumně tak, aby obsahoval vše potřebné a přitom si nezakládat na nutnosti aktualizovat všechny informace denně, což z praxe není reálně možné. Napište nám Vaši nezávaznou poptávku a my Vám pošleme obratem nezávaznou nabídku. Pokud se Vám bude líbit, můžeme se následně pobavit o dalších detailech, možnostech a požadavcích. V rámci tvorby webových stránek řešíme automaticky i možnosti využití sociálních sítí a dalších služeb, které lze využívat zatím zdarma.

Tvorba webu, e-shopu, aplikací

Navrhujeme a tvoříme webové stránky (tvorba webu) a webprezentace, internetové eshopy a online katalogy, webové aplikace a online systémy. Vždy podle potřeb klienta tak, aby správa webové prezentce byla co nejvíce automatizována. Jedině taková řešení zajistí, že nevznikne následně problém s lidským prvkem. Je tak jasné, že bude vše pracovat ihned, bez odmlouvání a bez potřeby pauz a odpočinku. Každý náš klient má možnost výběru variant řešení podle toho, jestli se chce o svůj webový systém starat sám nebo nechá tuto práci na nás.

Návrhy řešení

Pro naše klienty vymýšlíme a navrhujeme řešení přesně pro jejich požadavky a zadání. Protože vždy známe potřeby našich klientů, dokážeme navrhnout nejefektivější řešení. Mnoho dnes požadovaných funkčností webových stránek, rezervačních a komunikačních systémů, eshopů, atp. je již vymyšleno a naší snahou je taková řešení pro naše klienty najít a upravit pro použití.

Bezpečnost

Bezpečnost je dnes na prvním místě a proto zajišťujeme klientům bezpečnost jejich internetových obchodů, webových stránek i internetových systémů. Pracujeme s šifrovaným heslováním přístupů uživatelů i bezpečnostními certifikáty pro webové systémy, které nedovolí neoprávněné užití. Bezpečnost zajišťujeme i speciálními systémy, které jsou navrženy přímo pro konkrétní užití nebo konkrétní systém.

Řešení na míru

V případě, že klient požaduje systém nebo funkčnost, kterou v naší široké nabídce doplňků prozatím nemáme, řešíme pro něj systém na míru. Taková řešení jsou sice náročnější na čas i finance, ale pracují přesně tak, jak klient potřebuje.

Web7 Komunikace

Stále důležitější v obchodě i službách je komunikace se zákazníky. Proto nabízíme celou řadu systémů, aplikací a doplňků, které umožní komunikovat.

Video a Foto

Tvoříme video prezentace, video reklamy, video návody a fotíme firmy, prostory a produkty. Vše co je potřeba pro efektivní webovou prezentaci s tím, že nemusíte řešit vlastnická práva. Tématické fotografie samozřejmě dokážeme zajistit i z partnerských fotobank za výhodné ceny.

Správa

Pro naše klienty zajišťujeme komplexní služby, a tak k tvorbě webových stránek, internetových obchodů nebo webových aplikací, zajišťujeme i technickou správu, zálohování dat, webhostingové služby, e-mailové služby, správu domén i certifikátů, technickou pomoc, konzultace a mnoho dalšího. Správu bereme opravdu komplexně.

Domény

Webové domény, to je svět sám o sobě. Vyznat se v něm a jeho měnících se pravidlech není rozhodně jednoduché, a proto tyto starosti nechává většina našich klientů na nás. Staráme se o domény, kontrolujeme jejich expirace, nastavujeme parametry a mnoho dalších služeb. Samozřejmostí je i vymýšlení a registrace nových národních i nadnárodních domén. 

SEO optimalizace

Pro maximální využití webové prezentace nebo eshopu ve spojení s internetovými vyhledávači, je nutné provádět průběžně optimalizaci nastavení a obsahu. Pravidelná optimalizace dokáže posunout vaši nabídku ve výsledcích vyhledávání na zajímavé pozice, které Vám přinesou nové zákazníky a zakázky.

Copywriting a tvorba optimalizovaných textů

Nejen pěkný vzhled, ale i správný obsah zajistí, že bude webová stránka úspěšná. Obsah musí být pro návštěvníky srozumitelný a přínosný, ale to není vše. Pro optimalizaci je potřeba mít jednostlivé texty navíc upraveny dle pravidel a požadavků vyhledávačů. Takové texty pro naše klienty vymýšlíme a realizujeme.

Reklama

Každý klient, každá webová prezentace, každý eshop, potřebuje reklamu. Klientům vymýšlíme reklamu dle jejich požadavků a možností. Naší snahou je navrhnout a realizovat reklamní kampaně na internetu tak, aby byly efektivní, přinášeli zákazníky, ale přitom nevyžadovali přehnaně velké množství financí.

Web7 Partner

Všem zájemcům nabízíme výhodnou spolupráci v rámci nabídky naší tvorby a služeb. Pro Web7 partnery zajišťujeme nejen tvorbu webových stránek, internetových eshopů a webových aplikací na míru, ale i komplexní služby s tím spojené. Můžete tak oslovit svoje zákazníky, klienty a přátele s nabídkou, kterou pro Vás speciálně připravíme a kterou pak prezentujete pod svým jménem nebo nás můžete jen doporučit.

 joomla 2 logo web7 2

Web7 tvorba webových stránek s administrací CMS Joomla!

prestashop 2 logo web7 2 

Web7 tvorba moderních eshopů Prestashop

aplikace 2 logo web7 2

Web7 tvorba aplikací pro mobilní telefony a tablety iOS a Android

facebook 2 logo web7 

Web7 tvorba, správa, kampaně facebook a sociálních sítí

 

youtube 2 logo web7

Web7 tvorba atraktivních videoprezentací

 

 liberecky kraj logo tul liberec logokjus logo ski jested liberec logogolf liberec logologo porsche club 2017
jablotron logohospodarska komora logo logo osppap 2017 bhaco 2

aprofi logo sdrevostavbyloga krav maga systemlogo n a newliplastec logo bweb7 libverda hotels

Buďte Web7 partner

Rádi Vás přivítáme mezi naše partnery, kterým nabízíme možnost výhodné spolupráce na tvorbě webových stránek, eshopů, webových aplikací, optimalizace a marketingu. Pro Vaše zákazníky, partnery a přátele navrhneme, vytvoříme a budeme spravovat weby, eshopy a další služby. To vše včetně kompletní podpory, zajištění návrhů a nabídek a samozřejmě zajímavých provizí dle rozsahu spolupráce.

Neváhejte nás kontaktovat s malým i velkým požadavkem.

REGISTRUJTE SE VÍCE INFORMACÍ


TOP

hlava poptavka

POTŘEBUJETE
NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY NEBO MODERNÍ ESHOP.

VYTVOŘÍME VÁM HNED NEZÁVAZNOU NABÍDKU.

poptavka formular

 

POPTÁVKA  

K TVORBĚ WEBOVÉ PREZENTACE S REDAKČNÍM SYSTÉMEM

ZDARMA VYTVOŘÍME ATRAKTIVNÍ VIDEOPREZENTACI.

Creative Slides preview

STAČÍ NÁS JEN KONTAKTOVAT ONLINE POPTÁVKOU

VYUŽÍJTE TÉTO PŘÍLEŽITOSTI ZÍSKAT VIDEO PREZENTACI V HODNOTĚ MIN 20.000 KČ ZDARMA

STAČÍ NÁM K TOMU PŘITOM JEN LOGO A NĚKOLIK VAŠICH FOTOGRAFIÍ