Navrhujeme a tvoříme webové stránky a webprezentace, internetové eshopy a online katalogy, webové aplikace a online systémy. Vždy podle potřeb klienta tak, aby správa webové prezentce byla co nejvíce automatizována. Jedině taková řešení zajistí, že nevznikne následně problém s lidským prvkem. Je tak jasné, že bude vše pracovat ihned, bez odmlouvání a bez potřeby pauz a odpočinku. Každý náš klient má možnost výběru variant řešení podle toho, jestli se chce o svůj webový systém starat sám nebo nechá tuto práci na nás.

Pro naše klienty vymýšlíme a navrhujeme řešení přesně pro jejich požadavky a zadání. Protože vždy známe potřeby našich klientů, dokážeme navrhnout nejefektivější řešení. Mnoho dnes požadovaných funkčností webových stránek, rezervačních a komunikačních systémů, eshopů, atp. je již vymyšleno a naší snahou je taková řešení pro naše klienty najít a upravit pro použití.

Bezpečnost je dnes na prvním místě a proto zajišťujeme klientům bezpečnost jejich internetových obchodů, webových stránek i internetových systémů. Pracujeme s šifrovaným heslováním přístupů uživatelů i bezpečnostními certifikáty pro webové systémy, které nedovolí neoprávněné užití. Bezpečnost zajišťujeme i speciálními systémy, které jsou navrženy přímo pro konkrétní užití nebo konkrétní systém.

V případě, že klient požaduje systém nebo funkčnost, kterou v naší široké nabídce doplňků prozatím nemáme, řešíme pro něj systém na míru. Taková řešení jsou sice náročnější na čas i finance, ale pracují přesně tak, jak klient potřebuje.

Stále důležitější v obchodě i službách je komunikace se zákazníky. Proto nabízíme celou řadu systémů, aplikací a doplňků, které umožní komunikovat.

Tvoříme video prezentace, video reklamy, video návody a fotíme firmy, prostory a produkty. Vše co je potřeba pro efektivní webovou prezentaci s tím, že nemusíte řešit vlastnická práva. Tématické fotografie samozřejmě dokážeme zajistit i z partnerských fotobank za výhodné ceny.

Pro naše klienty zajišťujeme komplexní služby, a tak k tvorbě webových stránek, internetových obchodů nebo webových aplikací, zajišťujeme i technickou správu, zálohování dat, webhostingové služby, e-mailové služby, správu domén i certifikátů, technickou pomoc, konzultace a mnoho dalšího. Správu bereme opravdu komplexně.

Webové domény, to je svět sám o sobě. Vyznat se v něm a jeho měnících se pravidlech není rozhodně jednoduché, a proto tyto starosti nechává většina našich klientů na nás. Staráme se o domény, kontrolujeme jejich expirace, nastavujeme parametry a mnoho dalších služeb. Samozřejmostí je i vymýšlení a registrace nových národních i nadnárodních domén. 

Pro maximální využití webové prezentace nebo eshopu ve spojení s internetovými vyhledávači, je nutné provádět průběžně optimalizaci nastavení a obsahu. Pravidelná optimalizace dokáže posunout vaši nabídku ve výsledcích vyhledávání na zajímavé pozice, které Vám přinesou nové zákazníky a zakázky.

Nejen pěkný vzhled, ale i správný obsah zajistí, že bude webová stránka úspěšná. Obsah musí být pro návštěvníky srozumitelný a přínosný, ale to není vše. Pro optimalizaci je potřeba mít jednostlivé texty navíc upraveny dle pravidel a požadavků vyhledávačů. Takové texty pro naše klienty vymýšlíme a realizujeme.

Každý klient, každá webová prezentace, každý eshop, potřebuje reklamu. Klientům vymýšlíme reklamu dle jejich požadavků a možností. Naší snahou je navrhnout a realizovat reklamní kampaně na internetu tak, aby byly efektivní, přinášeli zákazníky, ale přitom nevyžadovali přehnaně velké množství financí.

Jsme autorizovaným partnerem DATA RECOVERY - jedničky v oblasti profesionální obnovy dat. Obraťte se na nás, když máte  problémy s pevným diskem nebo paměťovou kartou. Vaše problematická média prověříme a provedeme předběžnou kontrolu a návrh řešení s kalkulací. Vybrat si můžete i z variant rychlosti řešení, kdy je možné pracovat na obnově vašich dat ihned a nonstop do vyřešení.

Všem zájemcům nabízíme výhodnou spolupráci v rámci nabídky naší tvorby a služeb. Pro Web7 partnery zajišťujeme nejen tvorbu webových stránek, internetových eshopů a webových aplikací na míru, ale i komplexní služby s tím spojené. Můžete tak oslovit svoje zákazníky, klienty a přátele s nabídkou, kterou pro Vás speciálně připravíme a kterou pak prezentujete pod svým jménem nebo nás můžete jen doporučit.

 

 liberecky kraj logo tul liberec logokjus logo ski jested liberec logogolf liberec logologo porsche club 2017
jablotron logohospodarska komora logo pro vobislogo osppap 2017 bhaco 2

aprofi logo sdrevostavbyloga krav maga systemlogo n a newliplastec logo bweb7 libverda hotels

Buďte Web7 partner

Rádi Vás přivítáme mezi naše partnery, kterým nabízíme možnost výhodné spolupráce na tvorbě webových stránek, eshopů, webových aplikací, optimalizace a marketingu. Pro Vaše zákazníky, partnery a přátele navrhneme, vytvoříme a budeme spravovat weby, eshopy a další služby. To vše včetně kompletní podpory, zajištění návrhů a nabídek a samozřejmě zajímavých provizí dle rozsahu spolupráce.

Neváhejte nás kontaktovat s malým i velkým požadavkem.

REGISTRUJTE SE VÍCE INFORMACÍ


TOP

hlava poptavka

POTŘEBUJETE
NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY NEBO MODERNÍ ESHOP.

VYTVOŘÍME VÁM HNED NEZÁVAZNOU NABÍDKU.

poptavka formular

 

UŽ JE ČAS !!!