Loading color scheme

Online systém pro jídelny

Gastro 7 systém je určen pro všechny zájemce o jednoduchou správu nabídky jídel pomocí online jídelníčku, online objednávka rozvozu jídel včetně přehledů. Gastro 7 je opravdu komplexní systém, pomocí něhož ušetříte hned několik pracovníků administrace.

Základní funkce a možnosti

V rámci tvorby jídelníčků lze využít a tvořit databázi jídel včetně váhy, ingrediencí a alargenů. Takový jídelníček je pak představem strávníkům na webu s možností objednání jednotlivých jídel nebo lze jídelníček vytisknout či převést do pdf formátu a rozesílat např. e-mailem. Jídelníčky lze tvořit pro týdny dopředu, tvořit jejich různé varianty, a to i formou kopírování. Výběr jídel při tvorbě jídelníčku je jednoduchý z připravené vlastní databáze nebo si pokrm do databáze doplníte.

Strávníky lze řadit do připravených skupin, které mají představené podmínky (ceny, způsob dodání jídel, atp.), např. podle firem, typu strávníka, školy, atp..

Číst více

Ceník a nabídky

V současné době tvoříme ceny jednotlivých variant Gastro7 individuálně. To je dáno i širokou škálou možnosti různých nastavení systému Gastro7.

V případě, že byste měli zájem o některou z popisovaných funkčností Gastro7, kontaktujte nás a na základě konkrétního požadavku vám vytvoříme nabídku.

Gastro7 má opravdu hodně funkcí, které lze použít buď jako celý systém nebo lze vybrat jen některou funkčnost.

Nemusíte se tedy bát, že by takto komplexní systém byl nad vaše finanční možnosti.

Číst více

Jídelní lístek

Tvorba jídelníčku pro denní nebo týdenní menu je pro provozní restaurací většinou pracná a neoblíbená činnost. S naším systémem Gastro7 je tvorba týdenních jídelníčků velice jednoduchá a slučuje v sobě hned několik částí:

  • Databáte jídel - v rámci Gastro7 jídelníčku si můžete vytvořit vlastní databázi jídel, to včetně fotografií a seznamu alergenů. Z takto zadaných jídel lze při tvorbě nových jídelníčků vybírat, editovat nebo zadávat jídla nová. Postupem času si tak můžete vytvořit velice obsáhlou vlastní databázi jídel.

  • Napovídač jídel - jakmile se jídlo ocitně v databázi, je pak při vytváření jídelního lístku napovídáno při zadání části názvu, což urychlí tvorbu jídelníčku.
  • Tvorba jídelníčků - při tvorvě jídelníčků se postupuje velice jednoduše a lze vytvářet i vícero jídelníčků pro stejné období a to pouhým kopírováním a úpravou,

  • Nastavení dle termínů - jídelní lístky lze tvořit pro následující týden nebo si lze připravit jídelníčky na několik týdnů dopředu.

  • Export do pdf a možnost tisku - vytvořené jídelní lístky lze exportovat do formátu pdf a ten případně tisknout.

Možnosti rozšíření

Gastro7 systém lze rozšiřovat o další speciální funkce nebo nastavení. To se děje na základě zkušeností našich klientů, kdy vytváříme nebo upravujeme Gastro7 nebo je toto možné přímo na základě individuálního požadavku klineta.

Mezi ty nejoblíbenější patří tato rozšíření:

  • online platební brána
  • kreditový systém - klienti si předem dobijí svoji online peněženku a z ní se jim bude při objednání pokrmu strhávat daná částka

Máte zájem s námi spolupracovat?

liberecky-kraj-web7-2
hospodarska-komora-web7
TUL-liberec-web7
mesto-liberec-web7
jablotron-jablonec-web7
haco-web7
1jhs-web7
tvrznik-web7
totexplast-web7
libverdahotels-web7