forms7-formulare-44

Formuláře online s administrací

Všechna dále nabízená konkrétní řešení obsahují tyto části Forms7:

Formulář dle zaměření... pro uveřejnění vložením na webových stránkách, eshopech nebo jako url přímý odkaz pro použití např. v textu e-maillu. Každý formulář má kromě kódu pro vložení i vlastní stránku s jedinečnou adresou, což je velice praktické.

E-mail upozornění ... pro okamžité upozornění o příchozím datech z formuláře od zákazníka. Tzn. jakmile zákazník vyplní formulář a odešle ho, dostanete o tom ihned e-mailem zprávu. Nemusíte se tedy bát, že budete muset neustále sledovat web.

Admin data ... sekce administrace pro příjem dat z vyplněného formuláře, jejich možnou editaci a třídění. Seznam vyplněných formulářů máte tak neustále pohromadě a můžete s nimi přehledně pracovat.

Admin komunikace ... sekce administrace, v které je možné pomocí zpráv ukládat poznámky nebo komunikovat v adimin týmu několika pracovníků. U každé zprávy se automaticky uloží její autor a datum a čas.

Výsledky 1 - 9 z 9

 

jablotron logo liberecky kraj logo  golf liberec logo tul liberec logokjus logo hospodarska komora logo logo odborovy svaz

Buďte Web7 partner

Rádi Vás přivítáme mezi naše partnery, kterým nabízíme možnost výhodné spolupráce na tvorbě webových stránek, eshopů, webových aplikací, optimalizace a marketingu. Pro Vaše zákazníky, partnery a přátele navrhneme, vytvoříme a budeme spravovat weby, eshopy a další služby. To vše včetně kompletní podpory, zajištění návrhů a nabídek a samozřejmě zajímavých provizí dle rozsahu spolupráce.

Neváhejte nás kontaktovat s malým i velkým požadavkem.

REGISTRUJTE SE VÍCE INFORMACÍ


TOP
Zavoláme!