Popis

Tento modul dokáže zobrazovat jakákoli youtube videa v pozadí vaší webové stránky, a to jako nekonečnou smyčku i s možností výběru přehrávaného úseku videa. Další zajímavostí je to, že lze video zatmavit pro zobrazení Vašeho textu před ním. Součástí videa jsou také ovládací prvky pro spuštění zvuku, zvětšení obrazu na celou stránku nebo pozastavení videa.

Pro ukázku Web7 youtube video modulu se podívejte na stránky libereckého golfového clubu www.gc-liberec.cz , kde jsme tento modul použili v záhlaví. Jeho umístění ale může být i ve střední nebo spodní části stránky.

VIDEO VLÁDNE INTERNETU ... VYUŽÍJTE TOHO!

web7 youtube video

 

jablotron logo liberecky kraj logo  golf liberec logo tul liberec logokjus logo hospodarska komora logo logo odborovy svaz

Buďte Web7 partner

Rádi Vás přivítáme mezi naše partnery, kterým nabízíme možnost výhodné spolupráce na tvorbě webových stránek, eshopů, webových aplikací, optimalizace a marketingu. Pro Vaše zákazníky, partnery a přátele navrhneme, vytvoříme a budeme spravovat weby, eshopy a další služby. To vše včetně kompletní podpory, zajištění návrhů a nabídek a samozřejmě zajímavých provizí dle rozsahu spolupráce.

Neváhejte nás kontaktovat s malým i velkým požadavkem.

REGISTRUJTE SE VÍCE INFORMACÍ


TOP
Zavoláme!