Web7 YOUTUBE video

Zobrazovat jakákoli youtube videa v pozadí vaší webové stránky s redakčním systémem Joomla.
Popis

Tento modul dokáže zobrazovat jakákoli youtube videa v pozadí vaší webové stránky.

Video je přehráváno jako nekonečná smyčka s možností výběru přehrávaného úseku videa. Takže lze vybrat určitý časový úsek, který se bude dokola opakovat a není potřeba přehrávat video celé. Můžete se tak výhodně zbavit loga konkurence a vybrat jen část, která bude pro návštěvníky stránek zajímavá.

Video je spuštěno s otevřením stránky automaticky, ale zvuk je přitom vypnut a tím nedochází k nepříjemnému zvukovému "šoku" při spuštění.

Videomodul lze vložit do záhlaví stránek jako upoutávku nebo do obsahu stránek pro ilustraci nebo jako atraktivní banner na výšku nebo šířku. Výšku modulu lze nastavovat podle potřeby.

Další zajímavostí je to, že lze video zatmavit pro zvýraznění Vašeho textu před ním. Video je vždy spojeno s konkrétním článkem v redakčním systému Joomla, a tak můžete do plochy videa vložit text nebo foto úvodníku. Následně lze aktivovat proklik do detailu celého článku. Tímto způsobem lze prezentovat produkty, služby, akce a jakékoli další informace.

Součástí videa jsou také ovládací prvky pro spuštění zvuku, zvětšení obrazu na celou stránku nebo pozastavení videa. Tím dostává návštěvník stránek možnost volby, pokud ho video zajímá více.

Pro ukázku Web7 youtube video modulu se podívejte na stránky libereckého golfového clubu www.gc-liberec.cz , kde jsme tento modul použili v záhlaví. Jeho umístění ale může být i ve střední nebo spodní části stránky.

VIDEO VLÁDNE INTERNETU ... VYUŽÍJTE TOHO!

Ukázka video modulu Web7 na stránkách Golf Club Liberec v záhlaví.

web7 youtube video

Ukázka využití videomodulu pro představení produktu v eshopu.

 videomodul eshop

 

 liberecky kraj logo tul liberec logokjus logo ski jested liberec logogolf liberec logologo porsche club 2017
jablotron logohospodarska komora logo pro vobislogo osppap 2017 bhaco 2

aprofi logo sdrevostavbyloga krav maga systemlogo n a newliplastec logo bweb7 libverda hotels

Buďte Web7 partner

Rádi Vás přivítáme mezi naše partnery, kterým nabízíme možnost výhodné spolupráce na tvorbě webových stránek, eshopů, webových aplikací, optimalizace a marketingu. Pro Vaše zákazníky, partnery a přátele navrhneme, vytvoříme a budeme spravovat weby, eshopy a další služby. To vše včetně kompletní podpory, zajištění návrhů a nabídek a samozřejmě zajímavých provizí dle rozsahu spolupráce.

Neváhejte nás kontaktovat s malým i velkým požadavkem.

REGISTRUJTE SE VÍCE INFORMACÍ


TOP

hlava poptavka

POTŘEBUJETE
NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY NEBO MODERNÍ ESHOP.

VYTVOŘÍME VÁM HNED NEZÁVAZNOU NABÍDKU.

poptavka formular

 

UŽ JE ČAS !!!