Přátelská podpora

Klientům jsme neustále k pomoci s jejich požadavky.

Specialista Virtuemart

Jsme specialista na ecommerce system Virtuemart.

Responzivní zobrazení

Vše tvoříme s responzivní funkcí zobrazení pro mobily a tablety.

Redakční systém Joomla

Jsme specialista na CMS redakční systém Joomla!

Videoprezentace

Tvoříme atraktivní videoprezentace (videa, fotografie, animace) pro moderní představení firem, produktů i služeb.

Tento systém dokáže řešit správu příchozích online poptávek, jejich třídění dle pravidel nebo delegací, dohled nad správci a pracovníky, sledování časů řešení, atp..

Nabídněte návštěvníkům Vašich stránek poptávkový systém, který následně automaticky přidělí poptávku partnerovi dle PSČ. Vytvoříte si tak tým regionálních partnerů, kteří dokáží nabídnout službu nebo produkt v místě poptávajícího. Všechny poptávky a jejich detaily jsou v přehledném administračním rozhranní přístupné přímo na webu.

Potřebujete formuláře pro sběr informací od zákazníků, partnerů či zaměstatnců? Forms7 je ideální řešení, protože nabízí jak jednoduchou tvorbu formulářů, tak i správu příchozích dat a jejich třídění, včetně poznámek.

Systém je připraven vytvářet jakékoli varianty formulářů z nabízených prvků. Připravili jsme několik vzorových formulářů dle konkrétních užití s tím, že je lze upravit dle vašich požadavků.

Nechte Vaše zákazníky reagovat, poptávat, objednávat, registrovat, rezervovat, ...

Jedná se o speciální online webový software pro správu a vedení servisu, zakázek a objednávek.

Systém Servis7 pracuje samostatně a není k jeho využití potřeba žádný další systém nebo software. Stačí jen připojení na internet a webový prohlížeč. Servis7 je responzivní, a tak je možné ho provozovat i na tabletech nebo mobilních telefonech. Jeho textovou modifikací lze Servis7 upravit na jakékoli tématické užití, tzn. jak pro autoservis, motoservis, cyklo servis, jakoukoli opravnu, atp.. Servis7 je zaměřen na jednoduchou a rychlou správu zakázek, zákazníků a jejich vozidel a správu provedených úkonů mechaniků. To včetně výstupů odpracovaných zakázek, hodin a času absence.

Jedná se o webovou aplikaci, která dokáže velice prakticky řešit spolupráci vás a vašich partnerů, kteří vám dodávají zákazníky, zájemce, hosty, klienty, atp..

Je to velice jednoduché a použitelné pro každého. Ať už vyrábíte nebo prodáváte produkty, nabízíte služby nebo cokoli jiného, vždy se vám hodí pomoc a doporučení vašich Partnerů.

A jak nejlépe vytvořit fungující tým partnerů, kteří vám budou dohazovat zákazníky, za které je budete odměňovat?

 

 liberecky kraj logo  golf liberec logo tul liberec logokjus logo ski jested liberec logo
jablotron logohospodarska komora logo logo odborovy svazweb7 libverda hotels

Buďte Web7 partner

Rádi Vás přivítáme mezi naše partnery, kterým nabízíme možnost výhodné spolupráce na tvorbě webových stránek, eshopů, webových aplikací, optimalizace a marketingu. Pro Vaše zákazníky, partnery a přátele navrhneme, vytvoříme a budeme spravovat weby, eshopy a další služby. To vše včetně kompletní podpory, zajištění návrhů a nabídek a samozřejmě zajímavých provizí dle rozsahu spolupráce.

Neváhejte nás kontaktovat s malým i velkým požadavkem.

REGISTRUJTE SE VÍCE INFORMACÍ


TOP
Zavoláme!