Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Automatické propojení dat

Není rozhodně novinkou, že lze datově propojovat různé systémy. Pro někoho z vás ale může být novinkou to, že pomocí automatického nastavení si můžete každý den aktualizovat svůj eshop nabídkou produktů vašeho dodavatele. To přitom automaticky i s nastavení změny kategorie, úpravou ceny a třeba i popisu produktu. Když si přitom spočítáte kolik času vás bude stát ruční plnění eshopu, nastavování aktuálních cen a skladové dostupnosti, určitě oceníte přednosti automatického importu dat dodavatele.

Podobným způsobem si můžete aktualizovat nabídku vašeho eshopu informacemi z vašeho účetního nebo skladového systému. Opět samozřejmě automaticky, abyste nemuseli na nic myslet a systém vše provedl sám. Z vlastního ekonomického systému se data produktů mohou přehrávat do eshopu úplně stejně jako když přicházejí o dodavatele.

Vybrat si přitom můžete mezi:

  • Plnou synchronizací eshopu a skladového systému - kdy se nejen aktualizují informace o produktech, jejich skladové množství, ale i příchozí objednávky eshopu se nahrávají do vašeho skladového systému, kde je můžete vyřídit.
  • Kompletní data produktu - kdy se do eshopu nahrají data ze skladového systému: název, kód, popis, obrázky, dokumenty, videa, skladová dostupnost, cena.
  • Malá aktualizace produktu - kdy se aktualizuje např. jen skladové množství nebo cena. Ostatní informace produktů jsou v eshopu nastaveny ručně.
  • Není složité aktualizovat váš eshop ručně.

Proč to ale dělat, když existují řešení, která vám ušetří čas, nervy a peníze!

My taková řešení máme a tvoříme neustále nová a dokonalejší.

Vyzkoušejte si je, stojí to zato.

web7 system

Založte si vlastní projekt pro svoje nové webové stránky