Loading color scheme

MAX7 webový systém pro práci s daty produktů

V rámci tvorby ecommerce systémů využíváme systém MAX7, který pracuje s daty produktů od dodavatelů nebo účetních systémů a následně takto aktualizujeme automaticky nabídu eshopu a data pro porovnávače produktů.

Import dat

V rámci importu dat produktů a komunikace se ekonomickými systémy dokážeme nastavit prakticky cokoliv, takže import dat produktů z feedu dodavatele nebo provázání eshopu s vašich eshopem, to jsou základní předpoklady spolehlivé automatizace. Nejběžnější systémy, které zpracováváme jsou Pohoda, Money S nebo Duel, ale dokážeme řešit i jiné systémy.

Export dat

Data produktů můžeme upravovat v systému MAX7 a následně je automaticky posílat do eshopu nebo vytvářet feedy pro porovnávače jako jsou Heureka, Zboží, Google Nákupy nebo Obchod Facebook.

Pro mobil

Důležitá úprava zobrazení informací o produktech pro mobilní telefony je dnes nepostradatelná. Další možností je vytvoření mobilní aplikace pro usnadnění tvorby objednávek zákazníků nebo obchodních partnerů. Tvoříme mobilní aplikace pro mobily s operačním systémem iOS (iPhony) i Androidy.