Loading color scheme

Máte webové stránky důstojné roku 2019?

Webové stránky jsou dnes základním prezentačním prvkem každé firmy. Můžete nemít vizitky, můžete nemít letáky, můžete nemít katalagy, ale webové stránky mít musíte. A jelikož se píše rok 2019, měly by vaše webové stránky být takové, aby důstojně prezentovaly vaši firmu, vaše produkty, vaše služby a vás samotné.

Pokud takové webové stránky zatím nemáte a nemáte ani čas ani chuť se novým, pěkným a moderním stránkám věnovat, můžeme Vám pomoci. Vytvoříme vám kompletně nové webové stránky a pro jejich obsah můžeme použít bud obsah vašich starých stránek nebo vytvoříme nový obsah. Není to tedy složité. Stačí jen nás kontaktovat pomocí online formuláře nezávazné poptávky (na konci tohoto článku), e-mailem (info@web7master.com) nebo telefonicky (+420 481 120 345, 602 22 33 22).

Dle vašich potřeb a zadání vytvoříme nabídku, která je vždy dostupná vašim možnostem. Webové stránky tvoříme velké i malé, dynamické s redakčním systémem i statické a cena takových realizací webů začíná už na několika tisících a odvíjí se od velikosti webových stránek a jejich technických možností.

Kromě realizace webových stránek nabízíme našim klientům i pomoc a podporu v dalších oblastech prezentace na internetu. Ať už jde o to jak psát texty na webové stránky, optimalizaci webu, využití sociálních sítí, a to vše se snažíme naše klienty i naučit.

S našimi klienty spolupracujeme vždy velmi osobně a dlouhodobě.

Vyzkoušejte si nás, budete spokojeni a získáte v nás profesionálního partnera pro web a internet.