Loading color scheme

Máte svou mobilní aplikaci?

V dnešní době mobilních aplikací můžete i Vy mít svou mobilní aplikaci a prezentovat se svým zákazníkům jako moderní firma a nejen to.

Mobilní aplikace firmy nemusí být funkčně složitá a může poskytovat např. vybrané (nebo všechny) informace z vaší webové prezentace.

Mobilní aplikace jen jako kopie webových stránek asi není tím pravým, co byste v rámci prezentace potřebovali a co by přesvědčilo vaše zákazníky si takovou aplikaci na mobilu nainstalovat. Nezapomeňte ale na to, že pokud máte nějakou informaci, kterou můžete pravidelně svým zákazníkům poskytnout, bude to už pro ně zajímavé.

Takže jesliže jste např. restaurace, pizzerie, nabízíte nějaké služby, sporty, atp. už pro Vás mobilní aplikace zajímavá je. Tím, že u mobilní aplikace existuje funkce upozornění (notifikací), můžete tak informovat celou skupinu vašich zákazníků právě prostřednictvím mobilní aplikace. Nemusíte proto řešit žádné problémy ohledně GDPR, protože uživatel vám neposkytuje žádné osobní ínformace, ale jen si nahraje mobilní aplikaci do svého mobilu. S mobilní aplikací, která bude pro uživatele zajímavá, získáte skupinu zákazníků, které můžete pravidelně oslovovat přímo do jejich mobilu ... blíže se k vašim zákazníkům už nedostanete.

Zvažte prosím, jestli máte co svým zákazníkům v rámci mobilní aplikace poskytnout a oslovte nás, abychom Vám mohli udělat nezávaznou nabídku.

Oslovte nás i v případě, když nevíte jestli bude mobilní aplikace pro Vás zajímavá, uděláme zdarma analýzu a podle ní se následně můžete rozhodnout.