Současné trendy webové prezentace a prezentace produktů v eshopu jsou zaměřeny na video. Jedno video mnohokrát platí na zákazníka více jak 1000 slov, a tak je opravdu efektivní video používat aktivně. Nemůže jít ale jen o videa v rámci sofiálních sítí, kdy přidáte záběr produktu z telefonu do svého facebookového profilu.

Video můžete aktivně používat i v rámci představení produktů vašeho eshopu nebo webových stránek.

Mnohokrát se stává, že pouhé fotografie nedokáží zákazníka zaujmout nebo mu jasně představit funkčnost nebo použitelnost produktu čí služby.

Video je v tom případě ideálním řešením ...

Jak ale takové video do webových stránek dostat? Klasické řešení je použít funkci sdílení např. Youtube videa a vytvořený kód umístit k produktu v eshopu nebo do webové stránky. Nevýhodou tohoto řešení je to, že není vždy možné video umístit do tak významné pozice, kterou by si zasloužilo a druhá nevýhoda spočívá v nutnosti návštěvníka stránky spustit video. Pokud ho tedy náhled videa nezaujme, video si nespustí.

Proto jsme vyvinuli speciální Web7 video modul využitelný v rámci redakčního systému Joomla, který dává videu velké možnosti prezentace. Hlavní výhodou Web7 video modulu je možnost jeho umístění do konkrétní pozice nebo přidělení ke konkrétnímu url odkazu, web stránce nebo produktu eshopu (Virtuemart). Web7 video modul se spouští automaticky po otevření stránky s vypnutým zvukem videa, který by mohl návštěvníka stránky rušit. Menu Web7 video modulu umožňuje návštěvníkům spuštění zvuku, otevření videa přes celý monitor nebo pozastavení videa. Tím je následné použití plně ve správně návštěvníka stránky, což každý z nich ocení.

Web7 video modul obsahu celou řadu dalších možných nastavení jako je např. propojení s konkrétním článkem redakčního systému Joomla, kdy je možné úvodník zobrazit přímo ve videu i s obrázkem nebo url odkazem. Pokud chcete nadpis článku zvýraznit tak, aby nezanikal ve spuštěném videu, je možné celou plochu videa zatmavit. Úroveň zatmavení je opět možné nastavit dle vlastní úvahy. Další důležitou vlastností je možnost nastavení výšky Web7 video modulu. Tzn. že pokud použijete video jako hlavní prvek titulní stránky webu (většinou to jsou jen střídající se fotografie, tzv. slideru), můžete si výšku Web7 video modulu nastavit podle sebe.

Dalších možných nastavení je celá řada a ideální je si modul vyzkoušet. To lze udělat zdarma v rámci verze Web7 video Lite modulu.

Jestliže by Vás zajímalo více, stačí nás kontaktovat a můžeme použití probrat detailněji.

 joomla 2 logo web7 2

Web7 tvorba webových stránek s administrací CMS Joomla!

prestashop 2 logo web7 2 

Web7 tvorba moderních eshopů Prestashop

aplikace 2 logo web7 2

Web7 tvorba aplikací pro mobilní telefony a tablety iOS a Android

facebook 2 logo web7 

Web7 tvorba, správa, kampaně facebook a sociálních sítí

 

youtube 2 logo web7

Web7 tvorba atraktivních videoprezentací

 

 liberecky kraj logo tul liberec logokjus logo ski jested liberec logogolf liberec logologo porsche club 2017
jablotron logohospodarska komora logo logo osppap 2017 bhaco 2

aprofi logo sdrevostavbyloga krav maga systemlogo n a newliplastec logo bweb7 libverda hotels

Buďte Web7 partner

Rádi Vás přivítáme mezi naše partnery, kterým nabízíme možnost výhodné spolupráce na tvorbě webových stránek, eshopů, webových aplikací, optimalizace a marketingu. Pro Vaše zákazníky, partnery a přátele navrhneme, vytvoříme a budeme spravovat weby, eshopy a další služby. To vše včetně kompletní podpory, zajištění návrhů a nabídek a samozřejmě zajímavých provizí dle rozsahu spolupráce.

Neváhejte nás kontaktovat s malým i velkým požadavkem.

REGISTRUJTE SE VÍCE INFORMACÍ


TOP

hlava poptavka

POTŘEBUJETE
NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY NEBO MODERNÍ ESHOP.

VYTVOŘÍME VÁM HNED NEZÁVAZNOU NABÍDKU.

poptavka formular

 

POPTÁVKA