NEPROPADEJTE PANICE! A KONTAKTUJTE NÁS

Pokud jste dostali e-mailem zprávu od CZ.NIC-CSIRT Scan Předmět: Upozornění na zastaralé CMS, nepropadejte panice a kontaktujte nás. Máme pro Vás efektivní řešení.

Dokážeme Vám velice rychle vytvořit novou webovou prezetaci na nejnovější verzi CMS redakčním systému Joomla s tím, že obsah Vaší původní webové prezentace dokážeme importovat do prezentace nové. Nemusíte se tedy nutně zabývat tvorbou nebo přenesením původního obsahu vaší  webové prezentace.

Ať už máte malou webovou prezentaci s několika stránkami nebo velký web či portál se stovkou stránek, náš importní systém obsahu si s tím poradí velice rychle.

Import obsahu provádíme nejen z CMS redakčního systému Joomla, ale i z dalších systémů jako je Wordpress nebo další.

Předmět: Upozornění na zastaralé CMS

Neváhejte proto a pokud potřebujete pomoci s Vašimi starými webovými stránkami, stačí nás kontaktovat. My nezávazně navrhneme řešení, které bude rychlé, funkční a finančně nenáročné.

Jsme tu pro Vás a rádi pomůžeme.

Web7 | custom creative

 

 liberecky kraj logo  golf liberec logo tul liberec logokjus logo ski jested liberec logo
jablotron logohospodarska komora logo logo odborovy svazweb7 libverda hotels

Buďte Web7 partner

Rádi Vás přivítáme mezi naše partnery, kterým nabízíme možnost výhodné spolupráce na tvorbě webových stránek, eshopů, webových aplikací, optimalizace a marketingu. Pro Vaše zákazníky, partnery a přátele navrhneme, vytvoříme a budeme spravovat weby, eshopy a další služby. To vše včetně kompletní podpory, zajištění návrhů a nabídek a samozřejmě zajímavých provizí dle rozsahu spolupráce.

Neváhejte nás kontaktovat s malým i velkým požadavkem.

REGISTRUJTE SE VÍCE INFORMACÍ


TOP
Zavoláme!