Jedná se o webovou aplikaci, která dokáže velice prakticky řešit spolupráci vás a vašich partnerů, kteří vám dodávají zákazníky, zájemce, hosty, klienty, atp..

Je to velice jednoduché a použitelné pro každého. Ať už vyrábíte nebo prodáváte produkty, nabízíte služby nebo cokoli jiného, vždy se vám hodí pomoc a doporučení vašich Partnerů.

A jak nejlépe vytvořit fungující tým partnerů, kteří vám budou dohazovat zákazníky, za které je budete odměňovat?

Použijete AffilieTEAM, do kterého se bezplatně zaregistrujete jako Správce a ihned můžete zavádět svoje Partnery a tvořit si tak svůj tým. Každý Vámi zavedený Partner získá vlastní přihlašovací údaje, ke svému účtu a vlastní poptávkový formulář. Partner může svůj poptávkový formulář umístit na svoje webové stránky nebo jeho url adresu nabízet a doporučovat na internetu.

Stejně tak je možné využívat poptávkový formulář jako vstupní pole pro zavádění poptávek přímo pracovníky Partnera (např. prodavač v instalatérských potřebách může nabízet službu instalatéra a zavádět jeho poptávky přímo se zákazníky na prodejně).

Pro detailní informace se můžete podívat na web projektu AffiliaTEAM.

 

 liberecky kraj logo tul liberec logokjus logo ski jested liberec logogolf liberec logologo porsche club 2017
jablotron logohospodarska komora logo pro vobislogo osppap 2017 bhaco 2

aprofi logo sdrevostavbyloga krav maga systemlogo n a newliplastec logo bweb7 libverda hotels

Buďte Web7 partner

Rádi Vás přivítáme mezi naše partnery, kterým nabízíme možnost výhodné spolupráce na tvorbě webových stránek, eshopů, webových aplikací, optimalizace a marketingu. Pro Vaše zákazníky, partnery a přátele navrhneme, vytvoříme a budeme spravovat weby, eshopy a další služby. To vše včetně kompletní podpory, zajištění návrhů a nabídek a samozřejmě zajímavých provizí dle rozsahu spolupráce.

Neváhejte nás kontaktovat s malým i velkým požadavkem.

REGISTRUJTE SE VÍCE INFORMACÍ


TOP

hlava poptavka

POTŘEBUJETE
NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY NEBO MODERNÍ ESHOP.

VYTVOŘÍME VÁM HNED NEZÁVAZNOU NABÍDKU.

poptavka formular

 

UŽ JE ČAS !!!